Eko przez świat, eko przez życie
  • angielski
  • polski
Be the change everywhere you go, others will follow
  • angielski
  • polski

O nas

Działamy z pasją w trosce o naturę

O nas

Cześć, mam na imię Agata. Bloomtag to producent i dystrybutor ekologicznych akcesoriów turystycznych. Stworzyłam tę markę, bo uważam, że jest stanowczo za mało firm z prawdziwą misją. Mnie przejmuje globalne ocieplenie, bezmyślne używanie jednorazowego plastiku i góry śmieci pozostawionych na plażach i w lasach. Naszym celem jest promowanie ruchu zero waste, przede wszystkim w kontekście podróżowania i wpływu, jaki każdy z nas ma na odwiedzane środowisko, destynacje. Bez względu na to, czy chodzi o kraj na innym kontynencie, czy też hotel w mieście oddalonym o 200 km, każdy wyjazd powinno zaplanować się tak, aby nie pozostawić po sobie śladu lub znacznie go zminimalizować.

W naszym sklepie znajdziesz akcesoria kosmetyczne wielorazowego użytku wykonane z materiałów zrównoważonych i inne produkty, które trzeba mieć przy sobie, aby nigdy więcej nie stanąć przed koniecznością skorzystania z jednorazowego plastiku w domu i poza domem.

Bloomtag Team

Opinie klientów

Bardzo solidna firma i szybko realizuje zlecenia. Przesyłka została zagubiona przez kuriera i wysłali do mnie szybko zamówione rzeczy ekspresowo ponownie. Polecam w 100%
Paweł Chudzik
Paweł Chudzik
03/07/2020
Sklep Bloomtag cudowny!!!! tego szukałam. 100% Eco, polska firma, dla mnie bomba. Genialne pomysły, genialne produkty, na pewno będę stałą klientką. Serdecznie polecam! LENTULE kocham❤️❤️ ❤️
Magda Bąk
Magda Bąk
26/11/2019
Bardzo polecam Bloomtag! Cudne pomysły, bardzo praktyczne rozwiązania i produkty w 100% Eco. Szampon w kostce skradł moje serce. Przyjemny zapach, miękka piana , mogę to zabrać wszędzie! Myjka także spełnia swoje zadanie. Polecam!!!
Ewelina Eska
Ewelina Eska
06/11/2019
Both product and firm are unique. U will love them Like l do💓😍
Marta Lubbe
Marta Lubbe
15/09/2019
Dziekuje za owocna wspolprace! Bardzo prezna mloda firma!
Raj Eskimosów
Raj Eskimosów
08/08/2019
Bloombanda na Wyspach Owczych 🙂
Pofikasz
Pofikasz
13/07/2019
Najlepsze gumki do włosów 😍
Aldona Hartwińska
Aldona Hartwińska
13/07/2019
Solidna firma, unikatowe produkty. Polecam rulonique który świetnie sprawdza się z podróży jako oryginalna kosmetyczna na maku-up, pędzle, akcesoria do włosów i biżuterię. Polecam!
Kate Sew
Kate Sew
15/06/2019
Serdecznie polecam! Gumki są rewelacyjne. Dobrze utrzymują włosy i się z nich nie ześlizgują. Mogą też służyć za bransoletkę (ja je tak często noszę 😁). Klamry do włosów są bardzo dobrej jakości i na dodatek mają ciekawe wzory. To interesujący produkt. Nigdy wcześniej nie widziałam spinek z takim "zamykaniem". Jeżeli chcecie mieć niepowtarzalny, stylowy dodatek do włosów to zapraszam do BloomTag 😄.
Zuza Bartosik
Zuza Bartosik
15/06/2019
Bardzo polecam. Szybka, ekologiczna wysyłka, gumki do włosów bardzo się sprawdzają, moje córki je uwielbiają. O wiele lepsza jakość niż te drogeryjne.To wpaniałe, że firma tak bardzo zwraca uwagę na ekologię.Mało jest takich. Doceniam też fakt, że firma jest polska.Wspierajmy tylko takie.
Katarzyna Katerina
Katarzyna Katerina
05/06/2019

Widziałeś już nasze produkty?

Sprawdź czy znajdziesz coś dla siebie!